BK Nová Paka - HC RODOS 8:2 (2:1, 2:0, 4:0)

Obrázek uživatele Ivo

18.10.2015 17:00 hod

Branky a nahrávky: 11´Suvorov (Vondrlík, Spal), 13´Kadeřábek, 34´Vondrlík (Kollman, Shamolin), 38´Hloušek (Štěpán), 42´Zvolenský, 45´Hric (Hloušek, Štěpán), 47´Vondrlík (Spal), 53´Spal (Kollman) - 9´Ježek (Lelka, Vosyka), 49´Fořt (Veselý, Hamerský). Rozhodčí: Votroubek - Karlík, Dudadík. Vyloučení: 6 : 3, využití: 1:2, oslabení: 1:0.

Husár - Hamerský, Pavelka, Laš, Vitebský, Mišinec, Papadopulos, Klust - Fořt, Veselý, Szakal, Ježek, Komárek, Lelka, Zmítko, Černota, Vosyka, Blaha

 

Trenér Topol: "Dostali jsme tvrdou lekci z produktivity. Náš výkon hlavně v druhé třetině nebyl špatný, dokonce jsme domácí přehrávali, ale nepochopím, kolik šancí ale vyložených šancí nejsme schopni proměnit. Zápas jsme měli ve druhé třetině zlomit na naší stranu. Nestalo se a tvrdě se nám to vymstilo. Místo toho, abychom ty šance proměnili, udělali jsme dvě individuální chyby a soupeř je trestal. Každý zápas nás sráží strašné chyby. Třetí třetinu , to prostě nepochopím. Zase chyby, chyby, chyby. Tento tým hrát hokej umí, už nám to dokázal krásným zápasem ve Vrchlabí i v Novém Městě, kde si všichni do jednoho plnili to co měli".

Vasil Teodoridis: "Jsem z obou posledních zápasů velmi zklamaný a hodlám situaci zásadně řešit".