Důležité 2 body s Řisutami. HC Řisuty - HC RODOS 2:3 po prodl.

Obrázek uživatele Ivo

V dnešním kole jsme nastoupili proti soupeři, se kterým se nám letos ještě nepodařilo bodovat. O to cennější je dnešní výhra za 2 body v prodloužení. První třetina byla oboustranně opatrná se snahou neudělat chybu ani na jedné straně. A pokud si jeden ze soupeřů vypracoval šanci, tak ji zlikvidovali golmani.

Druhá třetina začala trochu divoce a domácí měli více ze hry. Když už se zdálo, že se hra malinko uklidní, tak se domácím podařilo přelstít naši obranu a ujali se vedení brankou Potěchina, který střelou do horního rohu branky nedal Čapínovi šanci.

Parádně nám vyšel vstup do třetí třetiny. Již po 16ti sekundách Kocián obral obránce o puk a předložil ho Ježkovi, který vymetl šibenici domácí branky. Zhruba po 8mi minutách si však domácí vzali vedení zpět, když Tomáš Babický nahodil puk od modré čáry, před brankou se odrazil od několika bruslí a do branky jej nakonec doklepl Tomáš Rod.

Dokázali jsme však reagovat hned asi po 3 minutách. Michal Petira převzal puk na levé straně a prostřelil Švihálka na přední tyč. V normální hrací době tak zápas skončil nerozhodně a o všem rozhodlo prodloužení. V něm, při vyloučení domácího hráče, jsme si vzali oddechový čas a po něm Ondřej Hamerský vypálil od modré čáry, puk ještě tečoval Michale Hlaváč a Švihálkovi puk propadl do sítě.

Vezeme důležité 2 body a po porážce Letňan v Trutnově a Bíliny ve Vrchlabí v rámci dohrávky 22 kola máme postupové šance do Play Off stále ve vlastních rukou.

 

Branky a nahrávky: 26. Potěchin (Babický, Krpata), 49. Rod (Babický, Kos) – 41. Ježek (Kocián), 51. Petira (Fořt), 63. Hlaváč (Hamerský)

HC Řisuty: Švihálek, Odložilík – Babický (A), Havelka, Dostál, Potěchin, Zderadička – Krpata, Kos (C), Rod – Fortelka, Kellerstein, Záleský – Vyskočil, Mařík, Kružík – Choc

HC RODOS Dvůr Králové n. Labem: Čáp, Veselý – Vitebský (A), Hamerský (C), Hlaváč, Petira, Junek, Karlík – Filip, Hejna, Hrazdira – Kmošek, Sedláček, Zmítek – Kocián, Luštinec, Ukhin – Fořt (A), Ježek, Valášek

Rozhodčí: Nepomucký – Horažďovský, Ovsík

 

Tags: