Facka na závěr přípravy. V generálce na ledě Kolína jsme inkasovali pět branek

Dvorští hokejisté na úplný závěr zápasové přípravy prohráli utkání na ledě Kolína. Ač jsme od 11. minuty vedli trefou Dominika Duška, ve zbytku zápasu se již trefoval pouze náš soupeř.

Ještě do první přestávky srovnal Šafránek a stejný hráč v polovině utkání poslal Středočechy do vedení. To domácí do konce duelu ještě navýšili, zatímco Dvoráci spoustu svých šancí proměnit nedokázali.

Dalším utkáním pro svěřence trenéra Jiřího Malinského bude již úvodní mistrovský zápas proti HC Řisuty. Středočechy přivítáme ve středu 11. září na vlastním ledě.

SC Kolín – HC Rodos Dvůr Králové n. L. 5:1 (1:1, 3:0, 1:0)

Fakta – branky a asistence: 18. Šafránek (Zumr), 28. Šafránek (Dominik Zumr), 31. Jan Stehlík (Petr Pýcha), 36. Marek Němec (Luboš Kozák), 53. Patrik Mašín (Robin Martínek) – 11. Dominik Dušek (Jakub Hoskovec). Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0.

SC Kolín: Sejpal – Březina, Pýcha, Hanzl, Jelínek, Havelka, Barták, Pilný – Zumr, Šafránek, Mašín – Procházka, Martínek R., Stehlík – Netušil, Kozák, Němec – Kysela. HC Rodos Dvůr Králové nad Labem: Čáp (31. Janský) – Čáslava, Mocek, Karlík, Matějíček, Petira, Franc, Horyna, Jirásek – Brokeš, Hrazdira, Fořt – Valášek, Havlas, Luštinec – Půhoný, Hoskovec, Dušek – Ježek, Sedláček, Šedivý.

Petr Martínek, trenér Kolína: "Když se kdokoliv podívá na soupisku Dvora Králové, tak vidí, jak kvalitní hráči tam jsou. Určitě si výhry ceníme. Kluky jsem nabádal, že to nesmíme brát jako přípravný zápas, ale abychom už se naladili na mistrovskou notu. Podali jsme zodpovědný výkon. Byla tam sice okénka v obraně, nedali jsme ložené šance, ale to hokej přináší, a i přesto jsme zaslouženě vyhráli."