Jablonec byl nad naše síly

Obrázek uživatele Ivo

HC RODOS - HC Vlci Jablonec n/N 2:5 (0:3, 0:0, 2:2)

Před začátkem utkání fan club připravil nádherné choreo k oslavám 100 let ČR. Jablonečtí do utkání vstoupil velmi aktivně, agresivně a od počátku jsme s jejich hrou měli problémy. V 9. minutě jsme prohrávali 2:0 a naše šance přicházeli až při přesilové hře. Tu se nám využít nepodařilo, ale přeci jen se hra trochu vyrovnala. Po brankách volali šance Luštince, Zmítka či Fořta. Vyučít se nepodařilo a soupeř do konce třetiny přidal ještě jednu branku.

Ve druhé třetině se nám podařilo ubránit dvě oslabení a hra se opticky vyrovnala. V této části hry dominovali brankáři a tak se třetina odehrála bez branek. Když se nám v 5. minutě třetí třetiny podařilo využít přesilovku Hoskovcem, po připhrávce Duška, zdálo se, že bychom se mohli dostat do kontaktu. Množili se šance z naší strany dostávali jsme se více k tlaku na soupeřovu branku. Nedařilo se však skórovat a soupeř dvěmi brankami rozhodl o osudu utkání. Půl minuty před koncem ještě Hoskovec skóre kosmeticky upravil.

Branky a nahrávky: 45. Hoskovec (Dušek), 60. Hoskovec (Fořt, Karlík) – 7. Bříška (Plíhal, Tondr), 9. Maďar (Mulač, Brokeš), 18. Pavlů (Brokeš), 51. Plíhal (Bříška, Mrkvička), 57. Maďar (Paulů, Plíhal)

HC RODOS: Čáp – Vitebský, Starosta, Matějíček, Tondr, Petira, Faltys, Karlík, Hoskovec, Rychtera, Řepík, Dušek, Zmítko, Kocián, Luštinec, Havlas, Fořt, Ježek, Valášek, Řezníček