Pomalý start a stále se zlepšující výkon v Kolíně

Obrázek uživatele Ivo

SC Kolín - HC RODOS 3:5 (2:0, 1:1, 0:4)

Do branky se poprvé postavil Denis Kozák a troufnu si tvrdit, že zachytal velmi dobře. Vstup do zápasu se nám nepovedl a pomalý rozjezd znamenal pa 5ti minutách hry stav 2:0 po domácí po brankách Semiráda a nováčka v dresu Kozlů Vilchinského. Ve druhé třetině jsme přidali na bruslení a důrazu, hra se vyrovnala, avšak další branku vstřelili domácí. V čase 26:04 se prosadil Malý. Náš zlepšený výkon v čase 33:28 korunoval brankou Vojta Havlas střelou mezi betony domácího golmana.

Poslední třetina už z naší strany přinesla výkon, který bychom chtěli předvádět po celou sezonu. Rychlý pohyb, důraz, zakončení. Hned po dvou minutách prostřelil Tadeáš Kocián střelou nad rameno brankáře a zhruba po deseti minutách vyrovnal Patrik Fořt. Po sedmi minutách se vydal na výlet k brance domácích Peca Zmítko, vytáhl svůj klenot, obhodil si obránce a zblízka pod víko vstřelil vítěznou branku. V závěrečné Power Play domácích pečetil naše vítězství Jan Řezníček.

ranky a nahrávky: 1. Semirád (Pýcha, Zumr), 5. Vilchibskiy, 27. Malý (Šafránek, Zumr) – 34. Havlas, 42. Kocian, 52. Fořt, 59. Zmítko, 60. Řezníček (Dušek)

HC RODOS Dvůr Králové n. Labem: Kozák (Čáp) – Petira, Hamerský, Vitebský, Starosta, Matějíček, Faltys, Pilař, Zmítko, Kocian, Luštinec, Valášek, Filip, Fořt, Brokeš, Hoskovec, Havlas, Dušek, Ježek, Sedláček, Půhoný, Řezníček

SC Kolín: Sejpal (Martínek) – Pýcha, Zdeněk, Barták, Březina, Mlčoch, Hanzl, Sladký – Zumr "A", Semirád, Malý "C" – Němec, Martínek, Šafránek "A" – Kozák, Vilchinskiy, Pilný – Netušil, Černý, Kadlec – Michálek