SK Třebechovice p/O - HC RODOS 3:4 sn (0:3, 1:0, 2:0)

Obrázek uživatele Ivo

21.10.2015 18:00 hod

Branky a nahrávky: 24:09 Kudr J. (Seidl T.,  Marša K.)  43:23 Dostál P. (Hendrich J.)  47:54 Hendrich J. (Kostka V.)  - 10" Ježek (Komárek, Hamerský), 12" Hamerský (Polák, Fořt), 18" Fořt. Rozhodčí: Veinfurter - Runštuk, Bednář. Vyloučení: 6:5  Využití: 0:1 Oslabení: 0:0. Střely na branku: 34:42 Diváci: 170.

Škop - Hamerský, Klust, Laš, Mišinec, Vitebský - Blaha, Černota, Fořt, Ježek, Komárek, Lelka, Mašek, Polák, Szakal, Veselý, Vosyka, Zmítko

Trenér Topol: "Měli jsme výborný vstup do utkání, v naší hře bylo přesně to co chceme. Perfektní pohyb, perfektně zvládnutý systém hry a hlavně jsme proměnili šance a vedli jsme 3:0. Druhá třetina nebyla špatná taky, ale už tomu něco chybělo. Ve třetí třetině jsme taky nehráli špatně, ale je opravdu škoda, že domácí vyrovnali. Byla tam jedna chyba, nepokrytý hráč před bránou ale jinak ty goly, prostě jen střela a spadlo to tam. Přesně to ale chceme i od našich hráčů aby prostě stříleli . Kluci se nepoložili, hráli pořád to co hrát máme a trpělivou hrou jsme si vytvořili spoustu šancí, ale zase jsme je neproměnili. Mohli jsme v klidu ten zápas zlomit ještě na svou stranu. To mě mrzí, protože 3 body jsme si zasloužili. Na druhou stranu, hráli jsme venku, a každý bod z hřiště soupeře je cenný. Proto jsem rád, že se nám povedli nájezdy a vzali jsme si bonusový bod. Tým zase ukázal, že když se na hru soustředí, neblázní, poslouchají, tak prostě hokej hrát umějí. Jdeme dál, čeká nás lídr tabulky Náchod. Připravíme se a budeme bojovat".