Trenér Topol hodnotí dosavadní působení ve Dvoře

Obrázek uživatele Ivo

Jsem velice rád, že jsem se rozhodl jít do Dvora Králové. Už od začátku našeho jednání ohledně mého působení, jsem se tady cítil velice dobře. Proto tohoto rozhodnutí vůbec nelituji. Mám k sobě super lidi, Zdeňka Pištoru, taková naše máma, která se o kluky perfektně stará a vytváří jim servis jako v NHL, pak Miloš Hlavsa, náš vedoucí super parťák  a samozřejmě Pavel Říčař . Pavla znám ještě jako hokejstu který hrál v Pardubicích a chodil jsem se na něj dívat. Proto jsem velice rád, že s ním mohu spolupracovat, jeho poznatky a zkušenosti jsou vynikající. A pak je tu pan Teodoridis. Klobouk dolů, co všechno se tady za tak krátkou dobu zařídilo a udělalo ve prospěch hokeje. Dvůr se pro hokejsty zase stává žádanou adresou. A to je ta nejlepší vizitka co může být.

Seznamování s týmem

Měl jsem docela hodně informací o týmu, který tady působil minulý rok. Jasně jsme s vedením řekli, že ten tým je potřeba doplnit a doplnil se opravdu výborně. Na pár výjimek to jsou vše kluci, co jsou ze Dvora, mají prostě vztah k městu a to je vždy velké plus. Byl jsem velice mile překvapen jak ten tým začal hned od prvního tréninku na sobě pracovat. Měl jsem nějakou představu o herním pojetí a povedlo se nám to do kluků docela dostat. Hrajeme velice útoční hokej zaměřený na bruslení a hráče to baví a musí se to i líbit fanouškům. I když jsou to někdy velice divoké výsledky. Za první polovinu soutěže musím říci, že jsem docela spokojen, i když vím, že jsme mohli mít cca o 6 bodů více. Velice mě mrzí ztráta bodů teď v Jičíně , kde jsme totálně selhali v koncovce, ostatně s tou se trápíme skoro celou polovinu soutěže. Pořád máme na čem pracovat. Na začátku jsem říkal, že by bylo dobré se pohybovat v klidných vodách mezi 4-5 místem. Dostali jsme se dokonce na třetí místo v tabulce a ten tým na to má, ukázal to a proto cílem teď bude pohybovat se druhou polovinu soutěže na 3-4 místě. Bude to velice těžké, myslím že jsem si už udělali jméno a každý soupeř se na nás připravuje. My půjdeme pořád s pokorou do každého zápasu a budeme se snažit vyhrávat i když vím, že ne pokaždé se to povede, ale každý zápas chci aby byl prostě odpracovaný  na 100%.

Diváci a fanoušci

Když se podívám na naše domácí návštěvy, troufám si říci, že jsme asi nejnavštěvovanější tým v této soutěži. Moc Vám za to děkujeme. Všichni si pochvalujeme atmosféru domácích zápasů a musím vyzvednou i to, kolik lidí jezdí i na venkovní zápasy a vytvoří nám domácí atmosféru. Naše výsledky jsou i Vaší zásluhou a moc za to ještě jednou děkujeme a budeme se snažit Vás tím hokejem bavit

Srovnání soutěží Pu a KvH kraj

Tohle je velice těžké srovnávat. V každé soutěži jsou prostě TOP týmy a ty si myslím jsou výkonnostně srovnatelní. V pardubickém kraji Moravská Třebová, CHrudim, Česká Třebová, tady na Hradecku Náchod, Jaroměř . Zastávám názor, že by se tyto dvě krajské soutěže měli spojit. Myslím si, že by to bylo pro fanoušky i pro hráče perfektní náboj.
Tags: