Třetí výhra v řadě

Obrázek uživatele Ivo

HC RODOS - HC Draci Bílina 6:2 (3:1, 0:0, 3:1)

Souboj dvou ruských brankářů, 3 asistence Půhoného a 6 branek 6ti střelců. To jsou zajímavosti zápasu s Bílinou. Zranění Sedláčka si vyžádalo další změny v sestavě. K Luštincovi a Valáškovi se posunul Dušek, Řepík ho pak nahradil v útoku s Půhoným a Hoskovcem. Rozjezd jsme měli pomalejší a první branku vstřelili hosté. Poté jsme však pomalu přebírali aktivitu i vývoj zápasu do svých rukou. U všech tří branek v první třetině byl Jirka Půhoný. Nejprve přihrával Hoskovcovi a poté Řepík dorazil jeho střelu za záda hostujícího golmana. Tři minuty před koncem nabil na modrou Matějíčkovi, který propálil vše co mu stálo v cestě.

Ve druhé třetině bylo mnoho šancí na obou stranách, ale ani jednomu z hráčů se nepodařilo brankáře překonat. O všem rozhodla závěrečná třetina. Hned v jejím úvodu se prosadil Dominik Dušek. Hra se hodně přitvrdila a začalo se i více vylučovat. V polovině třetiny se nám naskytla přesilovka 5 na 3, ale zůstala nevyužita. Další branku přidal Jan Řezníček, který před brankářem tečoval střelu Martina France. Po dalších 10ti vteřinách se prosadil patrik Fořt, který na brankovišti protečoval Pannovu přihrávku. Poslední branku zápasu dali hosté, když využili přesilovou hru při vyloučení Matějíčka.

Fakta - branky a nahrávky: 11. Hoskovec (Půhoný), 13. Řepík (Hoskovec, Půhoný), 17. Matějíček (Půhoný), 41. Dušek (Luštinec, Valášek), 56. Řezníček (Franc), 57. Fořt (Panna, Kocián) - 3. Procházka (Grnusin, Sýkora), 59. Procházka (Kobes, Sýkora). Rozhodčí: Micka - Bohuněk, Horažďovský. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. Třetiny: 3:1, 0:0, 3:1. Diváků: 390.
HC Rodos: Konvisser - Karlík, Matějíček, Franc, M. Tondr, Petira, Hamerský, Vitebský - Dušek, Valášek, Luštinec - Panna, Kocián, Fořt - Půhoný, Hoskovec, Řepík - Řezníček.