RODOS HOCKEY CAMP

pro Vás připravil hokejový klub HC RODOS Dvůr Králové nad Labem. Proběhne pod vedením Ladislava Lubiny a týmu zkušených trenérů mládeže. Po celý hockey camp je zajištěn odborný dozor. Je určen pro kluky, ale i holky ročníku narození 2004 – 2011 bez rozdílu herních a bruslařských dovedností. Každý účastník obdrží hokejový dres, stulpny a tričko hokejové školy.

Záštitu nad hockey campem převzal prezident klubu a majitel firmy RODOS V+J Teodoridis, s.r.o. Vasilis Teodoridis

Partnery hockey campu jsou:

Termín a místo:

Kdy: 12.8. – 18.8.2018
Kde: Zimní stadion Dvůr Králové nad Labem (nábřeží Jiřího Wolkera, 54401 Dvůr Králové nad Labem)

• Nástup je v den zahájení termínu na zimním stadionu ve Dvoře Králové nad Labem, a to od 13.30 do 14.30 hodin
  • HOCKEY CAMP zahájíme ihned po prezentaci a budou vám sděleny veškeré organizační záležitosti, podrobný časový rozpis na jednotlivé dny, informace o ubytování, stravování a zdravotním zajištění včetně zodpovězení dotazů.
  • V pátek proběhne v místě ubytování kolem 19:00 hod opékání, na které zveme všechny rodiče
  • Ukončení v sobotu po dopoledním tréninku

Ubytování a stravování:

Ubytování mají účastníci zajištěné, v HOTELU STUDENT, který se nachází v moderní budově, ve které sídlí i ředitelství školy, v ulici Elišky Krásnohorské 2069 ve Dvoře Králové nad Labem, cca 8 minut od zimního stadionu. Zde máme též zajištěné snídaně, svačinky (po tréninku na ZS), obědy a večeře. Pitný režim zajištěn jak na hotelu, tak i na jednotlivých sportovištích.

hhhh

Co vás čeká:

Každý den dva ON-ICE tréninky a dva OFF-ICE tréninky

• Rozvoj a technika bruslení
  • Technika práce s hokejkou
  • Přihrávání, vedení a krytí kotouče, střelba
  • Kličkování, klamání
  • Program pro brankáře
  • Kompenzační cvičení
  • Koordinační cvičení
  • Rozvoj obratnosti a koordinace
  • Herní rozvoj

Vybavení potřebné k hokejovému kempu:

• kompletní hokejová výstroj (kromě dresu a stulpen), 2 ks hokejových holí, nutnost podvazků (uchycení stulpen)
  • sportovní oblečení a obuv na trénink v tělocvičně a na venkovních hřištích, plavky
  • švihadlo, můžete si vzít i vlastní florbalovou hůl
  • hygienické věci osobní potřeby, přezůvky
  • léky, zdravotnické pomůcky - jejich užívání, režim apod. nahlásit po příjezdu při prezentaci

Cena a platební podmínky:

Cena campu 7600 Kč s ubytováním (plná penze)
Cena campu 5900 Kč bez ubytování (včetně 2x svačina, oběd)

Po přihlášení obdržíte pokyny k campu, formuláře potřebné k prezentaci a fakturu, kterou uhradíte na účet společnosti

Variabilní symbol: datum narození bez teček

Při prezentaci předložte: doklady o platbě, očkovací průkaz, potvrzení o bezinfekčnosti, prohlášení o zdravotním stavu, kartičku zdravotní pojišťovny, léky. Můžete vznést své požadavky, přání a připomínky. Prosíme o dodržení výše zmíněných informací.

V ceně je zahrnuto celodenní stravování, pitný režim, ovocné občerstvení, ubytování, trénink na ledě, trénink v tělocvičně, večer s rodiči na závěr, užívání sportovišť v rámci volného času.

Přihlášku můžete vyplnit zde

Doporučení pro rodiče (dětem nedávejte):

• Neúměrné množství peněz, řetízky a jiné cenné předměty, elektronické hry
  • Nože, kuličkové pistole a jiné nebezpečné hračky
  • Neúměrné množství cukrovinek (stravy a pití bude dostatek)
  • Zvažte, zda Vaše dítě opravdu potřebuje na tomto pobytu svůj mobilní telefon (ztráta, rušení nočního klidu, rozptylování)

Jak postupovat v případě nemoci - nemožnost účasti na kempu:

Ihned spolu s dokladem od lékaře tuto skutečnost oznámit panu Polanovi, nejlépe emailem, po té se vrací zaplacené prostředky.

Pojištění:

Účast sportovců je na vlastní nebezpečí, tedy předpokládá se, že každý účastník má uzavřené úrazové pojištění ze strany rodičů

Informace:

www.hcrodos.cz