Hlavní partner

SERAK TECH

Větráme rodinné domy, administrativní budovy, obchodní centra, velké výrobní haly, bazény či také galvanovny. Budeme rádi, když nás kromě této virtuální prohlídky navštívíte i osobně v sídle naší společnosti v Praze. Přesvědčíme Vás, že jsme v oblasti větrání kvalitním partnerem.

Stránský a Petržík

Nabízíme kompletní řady pneumatických válců dle standardních norem ISO, VDMA a dalších, ale i široké spektrum atypických výrobků dle požadavků zákazníků. Dále prodáváme CNC obráběcí stroje, zařízení pro potravinářský průmysl, rozvody stlačeného vzduchu a další.

AUTOSTYL Trutnov

Společnost Autostyl Trutnov působí na trhu 23 let. Od počátku je autorizovaným prodejcem vozů značky Škoda. Naši certifikovaní prodejci vám rádi zodpoví vaše dotazy a pomohou vám s výběrem nového vozu.

Systemair

Systemair - nabízí vzduchotechnické výrobky, vzduchové clony, ventilátory, rekuperační jednotky, požární klapky.