Ivo

User Name:
Ivo
About:
In risus orci, facilisis eu leo quis, bibendum aliquam ante. Nullam fringilla magna rhoncus nulla luctus cursus lobortis vel dolor. Nunc at ipsum sed elit sollicitudin malesuada id sed ipsum. Curabitur pharetra ligula vitae pellentesque rhoncus.

Entries created by user

Pro 04, 2015 / 0 Comments / in Mládež

Nedělní zápas "A" je odložen z důvodu nemoci a zranění na straně hráčů Nového Města. Přejeme jim brzké uzdravení. Avšak ti z vás, kteří chtějí udržet rytmus, mohou přijít shlédnout zápas juniorů, kteří v neděli od 17 hod hostí na našem ledě soupeře z Chrudimi. V sobotu a v neděli v poledních hodinách hrají naši nejmenší minihokej. Tak i je můžete přijít podpořit.

Lis 08, 2015 / 0 Comments / in Mládež

V termínu 8.11.2015 pořádáme pod hlavičkou ČSLH turnaj výběrů talentované mládeže ročníku 2003. Účastníky turnaje jsou kraje Královehradecký, Liberecký, Ústecký a hl. m. Praha, v celkovém počtu cca 100 hráčů. V prvním zápase se utkají kraj Královehradecký s Libereckým, ve druhém zápase se utká Praha s Ústeckým krajem. Poražení z těchto soubojů se utkají o celkové třetí místo, vítězové o celkové prvenství. Předpokládaný začátek finálového utkání je ve 13.15 hod.